Izbor grupe za jezične vježbe (GER)

Studenti viših godina preddiplomskog i prevoditeljskog studija lektoricu/lektora biraju u utorak, 26. 9. između 9 i 10 sati. E-kolegij u kojem se biraju sve grupe (Izbor grupe lektora) tek će tada postati vidljiv na Omegi.

Studenti koji namjeravaju drugi put slušati Suvremeni njemački jezik 1 moraju se javiti dr. Franji Janešu (fjanes@ffzg.hr) do 25. 9. Ponavljači na ostalim kolegijima ne moraju ništa javljati.

Termin upisa za 1. godinu preddiplomskog i prevoditeljskog studija objavit će se naknadno.

Objašnjenje postupka:

1. U utorak 26. 9. između 9 i 10 sati prijavite se na Omegu i potražite Izbor grupe lektora. Kolegij je trenutno nevidljiv, a kad se pojavi, naći ćete ga pomoću tražilice.
  2. Lozinka će stajati u opisu kolegija (kliknite na slovo „i“ s desne strane).
  3. Nakon što ste odabrali grupu, nemojte se ispisivati iz e-kolegija jer će to izbrisati vaš odabir!
  4. Ako vam zbog kolizija ili drugih razloga odgovara samo jedna grupa, dođite na sam početak upisa i budite brzi.

Sve ovo odnosi se na izbor različitih grupa unutar obveznih kolegija (Suv. 1 – ponavljači, Suv. 3, RPTK 1 i VPP 3). Upis izbornih kolegija vrši se preko ISVU-a.