ZIMSKI SEMESTAR 2022./2023.

1. SEMESTAR

Teorija prevođenja Vrijeme Dvorana
dr. sc. Maja Anđel če. 8.00-9.30 A102
Digitalni resursi i prijevodne memorije Vrijeme Dvorana
dr. sc. Sanja Seljan
vježbe grupa 1 po. 10.15-11.00 A104
seminar grupa 1 po. 11.00-11.45 A104
PREDAVANJE – svi po. 11.45-12.30 A104
vježbe grupa 2 po. 12.30-13.15 A104
seminar grupa 2 po. 13.15-14.00 A104
Jezik struke I Vrijeme Dvorana
dr. sc. Aleksandra Ščukanec ut. 8.45-9.30 A307
Terminologije i jezici struka I Vrijeme Dvorana
dr. sc. Kristian Novak če. 9.30-11.00 A311
Vježbe pismenog prevođenja I Vrijeme Dvorana
Antonela Konjevod ut. 15.30-17.00 A307
dr. sc. Inja Skender Libhard sr. 9.30-11.00 A307
– – – Izborni kolegij  
Iz povijesti i kulture Njemačke I Vrijeme Dvorana
Nadine Vollstädt sr. 18.30-20.00 A307
Vidi i ponudu Kulturološkog studija 

­

3. SEMESTAR

Leksikologija i leksikografija Vrijeme Dvorana
 dr. sc. Slađan Turković sr. 15.30-17.00 A307
     
Jezik medija u zemljama njemačkog govornog područja   Vrijeme Dvorana
 Nadine Vollstädt po. 11.00-12.30 A102
     
Terminologije i jezici struka III  Vrijeme Dvorana
dr. sc. Kristian Novak če. 8.00-9.30 A311
     
Vježbe pismenog prevođenja III  Vrijeme Dvorana
Tamara Crnko Gmaz če. 12.30-14.00 A209
dr. sc. Franjo Janeš če. 14.00-15.30 A311
     
Izborni kolegij     
Vidi ponudu Kulturološkog studija    

­

LJETNI SEMESTAR 2021./2022.

2. SEMESTAR

Vježbe pismenog prevođenja II Vrijeme Dvorana
Tamara Crnko Gmaz ut. 14.00-15.30 A307
 dr. sc. Franjo Janeš če. 15.30-17.00 A311
     
Idiomatika i stilistika hrvatskog jezika Vrijeme Dvorana
dr. sc. Kristian Novak po. 8.00-9.30 A224
     
Institucije i organizacije EU  Vrijeme Dvorana
Nadine Vollstädt če. 11.00-12.30 A311
     
Jezik struke II  Vrijeme Dvorana
dr. sc. Aleksandra Ščukanec ut. 16.15-17.00 A224
     
Terminologije i jezici struka II Vrijeme Dvorana
dr. sc. Kristian Novak po. 9.30-10.15 A224
     
Metodika pismenog prevođenja Vrijeme Dvorana
dr. sc. Maja Anđel sr. 8.00-9.30 A212a

­

4. SEMESTAR

Povijest kulture i umjetnosti njemačkoga govornog područja Vrijeme Dvorana
Nadine Vollstädt če. 8.00-9.30 A311
Vježbe pismenog prevođenja IV Vrijeme Dvorana
Antonela Konjevod ut. 15.30-17.00 A228
mr. sc. Sonja Strmečki Marković ut. 9.30-11.00 A311