ZIMSKI SEMESTAR  2022./2023.

1. SEMESTAR

Suvremeni njemački jezik I Vrijeme Dvorana
Antonela Konjevod po. 17.45-19.15
ut. 17.00-18.30
pe. 17.00-18.30
A224
A307
A311
Tamara Crnko Gmaz ut. 14.00-15.30
če. 14.00-15.30
pe. 12.30-14.00
A301
A309
A311
Snježana Rodek po. 15.30-17.00
ut. 12.30-14.00
če. 12.30-14.00
A311
A311
A311
dr. sc. Inja Skender Libhard po. 11.00-12.30
ut. 11.00-12.30
sr. 11.00-12.30
A307
A215
A307
mr. sc. Sonja Strmečki Marković ut. 8.00-9.30
sr. 8.00-9.30
če. 8.00-9.30
A311
A301
A307
mr. sc. Irena Petrušić Hluchy sr. 12.30-14.00
če. 9.30-11.00
pe. 11.00-12.30
A215
A301
A128
Izgovorne vježbe njemačkog jezika I Vrijeme Dvorana
Nadine Vollstädt
grupa 1 po. 8.00-8.45
A311
grupa 2 po. 8.45-9.30 A311
grupa 3 ut. 9.30-10.15 A215
grupa 4 ut. 10.15-11.00 A215
grupa 5 sr. 17.00-17.45
A112
grupa 6 sr. 17.45-18.30
A112
Uvod u studij njemačkog jezika Vrijeme Dvorana
dr. sc. Slađan Turković po. 9.30-11.00 D7
Uvod u studij njemačke književnosti Vrijeme Dvorana
dr. sc. Jelena Spreicer po. 13.15-14.45 D6
Metode studiranja – znanost o književnosti (izborni) Vrijeme Dvorana
Aida Alagić
grupa 1 ut. 18.30-20.00 A307
grupa 2 če. 15.30-17.00 A307
Njemački – suvremenost i povijest (izborni)
Vrijeme Dvorana
dr. sc. Maja Anđel
grupa 1: če. 17.00-18.30 A202
grupa 2: če. 18.30-20.00 A307

­

­

3. SEMESTAR

Suvremeni njemački jezik III Vrijeme Dvorana
Tamara Crnko Gmaz ut. 12.30-14.00
A205
pe. 11.00-12.30 A311
mr. sc. Irena Petrušić Hluchy sr. 11.00-12.30
A311
pe. 9.30-11.00 A311
dr. sc. Franjo Janeš sr. 14.00-15.30 A311
če. 15.30-17.00 A311
mr. sc. Sonja Strmečki Marković ut. 9.30-11.00
A311
sr. 9.30-11.00
A301
Morfologija suvremenoga njemačkoga jezika Vrijeme Dvorana
dr. sc. Slađan Turković po. 12.30-14.00
D5
Povijest njemačke književnosti 18. stoljeća Vrijeme Dvorana
dr. sc. Christine Magerski ut. 11.00-12.30
D1
Osnove retorike I (izborni) Vrijeme Dvorana
dr. sc. Franjo Janeš ut. 15.30-17.00 A311
Njemački jezik i kazalište (izborni) Vrijeme Dvorana
Nadine Vollstädt ut. 8.00-9.30
A101
Planski jezici (izborni) Vrijeme Dvorana
dr. sc. Velimir Piškorec sr. 12.30-14.00 A307
Poredbena analiza frazema u njemačkom i hrvatskom jeziku (izborni) Vrijeme Dvorana
mr. sc. Sonja Strmečki Marković če. 9.30-11.00 A307